Sports

Zaiskrzy³o przed hitem LM. Szef PSG odwo³a³ obiad z Perezem. “¯adnych relacji” Pi³ka no¿na

We wtorek po długiej przerwie w końcu wróciła Liga Mistrzów. Od razu na sam początek kibice pi³ki nożnej dostali największy hit 1/8 finału rozgrywek. Na Parc des Princes PSG podejmuje Real Madryt. Jeszcze na długo przed rozpoczęciem spotkania towarzyszyły mu spore emocje. W końcu na boisku mierzą się ze sobą jedni z głównych faworytów do sięgnięcia po to najważniejsze trofeum w europejskim futbolu.

Zobacz wideo
Smuda podsunął pomysł Peszcze. A ten już działa. Zebrał kapitalną ekipę

Al-Khelaifi zaskakuje przed meczem z Realem. Odwołał obiad z Perezem

Emocje przed meczem udzielały się nie tylko zawodnikom i kibicom, ale także władzom obu klubów. W powietrzu wciąż wisi konflikt sprzed ponad roku, kiedy upadł pomysł utworzenia Superligi. PSG i Real Madryt były po przeciwnych stronach tego sporu. Doszło nawet do tego, że prezes paryskiego klubu odwołał zaplanowany przed meczem obiad z prezydentem Realu Florentino Perezem.

Naoglądali się chyba polskiej ekstraklasy. Mistrzowie w swoim fachu [WIDEO]

Głos na ten temat przed wtorkowym spotkaniem zabrał prezes PSG Nasser Al-Khelaifi, który był główną postacią obozu sprzeciwiającego się powstaniu Superligi. Katarczyk opowiedział nieco o obecnych relacjach jego klubu z Realem Madryt.

– Nie zamierzam tego ukrywać. Nie mamy prawie żadnych relacji z Realem Madryt – przyznał szczerze prezes PSG. – Nie zamierzam wracać do tego co się stało. Wierzę w futbol dostępny dla małych klubów. Oni nie – dodał.

Idol Haalanda zdradza, gdzie Norweg może zagrać w przyszłym sezonie. ZaskoczenieIdol Haalanda zdradza, gdzie Norweg może zagrać w przyszłym sezonie. Zaskoczenie

Hiszpańskie media zastanawiają się dlaczego, dlaczego spotkanie z Perezem zostało odwołane. Al-Khelaifi stwierdził, że moralność jest dla niego ważniejsza, ale zauważono, że obiad był zaplanowany od dłuższego czasu, a odwołano go w ostatniej chwili.



Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.