Entertainment

Xavier Wi¶niewski rzuci³ studia dziennikarskie po pierwszym semestrze. Co na to rodzice?


Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

 Xavier Wiśniewski dorastał na oczach kamer. Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny urodził się w 2002 roku, a już rok później stacja TVN zaczęła emisję słynnego reality-show “Jestem, jaki jestem”. W czerwcu Xavier skończy 20. lat, ale już od dłuższego czasu zarabia, zdobywając doświadczenie w różnych dziedzinach. W ubiegłym roku zdecydował się także na studia dziennikarskie, ale najwidoczniej ten pomysł nie przypadł mu do gustu. Co go zraziło do studiowania?

Zobacz wideo
Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Rodzice Xaviera Wiśniewskiego nie byli zachwyceni jego decyzją o przerwaniu studiów dziennikarskich

Xavier zdradził w wywiadzie z Jastrząb Publish, że nie był przekonany w pełni do swojej decyzji o kierunku studiów.

Poszedłem na te studia i nie miałem tego, że faktycznie chcę na nich zostać. Chciałem zobaczyć, z czym one się mają. Nie byłem zbytnio określony, gdzie dokładnie chcę iść i na jaki kierunek, ale pomyślałem, że pójdę zobaczyć, jak to wygląda. Mamy czasy koronawirusa, ja studiowałem zaocznie, więc ciężko to porównać, bo większość czasu siedzieliśmy w domu nawet na tych studiach. Myślę, że to nie jest dla mnie odpowiedni second. Na pewno na nie wrócę, ale jeszcze nie teraz.

Xavier WiśniewskiXavier Wiśniewski już rzucił studia. Wytrzymał kilka miesięcy. “Mogę się sam utrzymać”

Xavier zdradził także, jak na decyzję o przerwaniu edukacji zareagowali jego rodzice. Okazuje się, że Michał Wiśniewski i Mandaryna nie byli zachwyceni decyzją syna, ale jednocześnie wspierają go w decyzjach. Zapewne łatwiej jest pogodzić im się z tym faktem, wiedząc, że Xavier ma ułożony plan na najbliższy czas. Najstarszy syn Wiśniewskiego pracuje u niego w biurze i jeździ z nim na koncerty. Widzieliśmy także, że tanecznie wspiera mamę podczas jej klubowych występów. Co więcej, Xavier planuje też rozwój artystyczny i już przygotowuje teledysk do solowej piosenki “Bies”. Dodajmy, że młody celebryta jest obecnie w związku z Weroniką, siostrą Sebastiana Fabijańskiego. Myślicie, że  wróci jeszcze na uczelnię? 

Xavier Wiśniewski, Weronika FabijańskaXavier Wiśniewski zdradził, jak poznał siostrę Sebastiana Fabijańskiego

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України – Ukrayina.plSupply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.