Entertainment

Wojna na Ukrainie. Gigantyczna katastrofa humanitarna [Relacja na żywo]Wojna w Ukrainie rozpoczęła się 24 lutego. Rosjanie zaatakowali z kilku stron, ale nie osiągnęli szybkiego zwycięstwa, którego oczekiwał Władimir Putin. Rosyjskie wojska zawzięcie atakują ukraińskie miasta.

Czytaj również: Uciekł przed piekłem wojny do Polski i zaginął. Co się dzieje z Hamletem?

Wojna w Ukrainie. Relacja na żywo

20:22 Rosyjski atak rakietowy na Lwów w trakcie wizyty prezydenta USA w Polsce, to sygnał płynący z Kremla – stwierdził w sobotę minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Morawiecki o ataku na Lwów: To sygnał Rosjan, że będą posuwać się dalej; dlatego wzmacniamy wschodnią flankę NATO.

20:10 Air Pressure One z prezydentem USA Joe Bidenem na pokładzie w sobotę przed godz. 20 odleciał z Wojskowego Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie. Prezydent USA Joe Biden zakończył dwudniową wizytę w Polsce.

19:55 Słowa prezydenta Joe Bidena w Warszawie o tym, że “on nie może pozostać przy władzy”, nie były wezwaniem do zmiany reżimu w Rosji – przekazał dziennikarzom w sobotę wieczorem Biały Dom.

“Prezydentowi chodziło o to, że Putinowi nie można pozwolić na sprawowanie władzy nad swoimi sąsiadami lub regionem. Nie mówił o władzy Putina w Rosji ani o zmianie reżimu” – wyjaśnił przedstawiciel Białego Domu w wiadomości przekazanej dziennikarzom towarzyszącym prezydentowi.Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.