Market

W T-Mobile drugi nielimitowany abonament lub internet do domu gratis – eGospodarka.pl


Od 14.04 do końca maja wszyscy obecni i nowi klienci T‑Cellular, którzy już posiadają, zakupią lub zmienią swój abonament na taryfę “M Nielimitowana” lub “L Nielitowana”, otrzymają free of charge drugą ofertę z nielimitowanym internetem lub internetem światłowodowym na rok. Do tego T‑Cellular dodaje zniżki na urządzenia.

Przeczytaj także:

W T-Cellular nielimitowane taryfy z internetem bez ograniczeń

Teraz wybierając w T-Cellular abonament z nielimitowanym internetem, można otrzymać kolejny taki abonament lub web światłowodowy na 12 miesięcy za 0 zł. A po tym okresie również comiesięczną, 20-złotową zniżkę na kontynuację usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

Wybierz swój abonament i zapomnij o limitach

Oferta dotyczy klientów, którzy zdecydują się na jedną z ofert abonamentowych w T-Cellular z nielimitowanym internetem. Co w nich znajdziemy? W przypadku opcji „L Nielimitowana” są to rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu oraz całkowicie nielimitowany web 5G w maksymalnej, dostępnej prędkości, bez limitu pakietu danych do wykorzystania. Dodatkowo wyróżniającym plan taryfowy na rynku bonusem jest przysługująca zniżka na urządzenie w wysokości 300 zł. Do tego T-Cellular dodaje dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 12 miesięcy w prezencie. To usługa dająca użytkownikom dostęp zarówno do telewizji, streamingu wideo z ulubionymi serialami i filmami, ebooków, jak i najlepszej muzyki. Na liście dostępnych serwisów znajdują się HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Field Go i Eleven Sports activities, z których można naprzemiennie korzystać co 30 dni. Regularna cena taryfy „L Nielimitowana” to 85 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa – 65 zł miesięcznie.

Drugim wariantem oferty, do której można dobrać promocyjne usługi, jest „M Nielimitowana”. Podobnie jak L-ka, gwarantuje ona nielimitowane połączenia oraz wiadomości. Wliczony jest tu także web bez limitu danych – w stałej, maksymalnej prędkości do 30 Mb/s. Nie zabrakło również 200-złotowej zniżki na smartfon oraz 6-miesięcznego dostępu do „Rozrywki Uwolnionej”. Abonament w tym wariancie kosztuje 65 zł miesięcznie, a jako kolejna usługa tylko 45 zł miesięcznie.

Wybierz swój abonament i zapomnij o limitach

fot. mat. prasowe

Wybierz swój abonament i zapomnij o limitach

Od dziś do końca maja wszyscy obecni i nowi klienci T‑Cellular, którzy już posiadają, zakupią lub zmienią swój abonament na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielitowana”, drugą ofertę z nielimitowanym internetem na rok lub internetem światłowodowym na 12 miesięcy otrzymają free of charge.

Ciesz się internetem bez ograniczeń na nasz koszt

Do każdego z tych abonamentów można dobrać kolejną usługę – a w zasadzie dowolną ich liczbę. Może to być abonament z urządzeniem – wtedy T‑Cellular bierze na siebie opłaty za usługę przez 12 miesięcy lub wariant bez urządzenia z 6-cioma miesiącami bez opłat. W promocji z urządzeniem oprócz nawet 780 zł dodatkowych oszczędności przy taryfie „M Nielimitowana”, otrzymujemy rabat na smartfon lub inny sprzęt na raty 0% w wysokości do 400 zł (wybierając dwie oferty tego samego dnia).

Drugą opcją do wyboru jest usługa internetu światłowodowego, w ramach której T‑Cellular również bierze na siebie całkowite opłaty przez 12 miesięcy. W ramach promocji można wybrać dowolną z dostępnych prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 900 Mb/s. Przez pierwsze 12 miesięcy nie będą doliczane również opłaty obowiązujące w budynkach o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne.

Ciesz się internetem bez ograniczeń na nasz koszt

fot. mat. prasowe

Ciesz się internetem bez ograniczeń na nasz koszt

W ramach promocji można wybrać dowolną z dostępnych prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 900 Mb/s.

Trzeci wariant – dla osób, które nie mają dostępu do światłowodu – to mobilny web domowy bez limitu danych, którego z kolei 3-miesięczne koszty pokrywa T‑Cellular. W ramach oferty klienci mogą wybrać ofertę z internetem bez limitu danych w prędkości do 30 Mb/s. 60 Mb/s lub 90 Mb/s lub bez limitu prędkości z anteną zewnętrzną.

We wszystkich tych przypadkach po zakończeniu promocyjnego okresu użytkownik otrzymuje rabat na dalsze korzystanie z usługi w wysokości 20 zł miesięcznie. Oznacza to, że cena drugiego abonamentu „M Nielimitowana” wyniesie po roku 45 zł, a opcji L – 65 zł. Natomiast światłowodu, w zależności od wybranej prędkości, kolejno – 40 zł, 50 zł lub 70 zł. W przypadku internetu domowego będzie to zaś 40, 50 lub 70 zł, a przy internecie domowym z anteną analogicznie – 60, 70, 90 albo 110 zł.

Taryfy

fot. mat. prasowe

Taryfy

We wszystkich przypadkach po zakończeniu promocyjnego okresu użytkownik otrzymuje rabat na dalsze korzystanie z usługi w wysokości 20 zł miesięcznie.

Złap urządzenie w lepszej cenie

Dodatkowo w ramach promocji T-Cellular przygotował zniżki na smartfony, w tym m.in. Samsunga Galaxy A52s oraz Xiaomi Redmi Notice 11 Professional 5G. Korzystając z taryfy „M Nielimitowana”, każdy z tych modeli otrzymamy 200 zł taniej, a przy taryfie „L Nielimitowana” do 300 zł taniej.

Z wiosennej oferty mogą skorzystać nie tylko nowi klienci, ale także ci, którzy posiadają już numer w T-Cellular – zarówno obecni użytkownicy nielimitowanych taryf, jak i klienci posiadający inną taryfę, którzy zmienią ją na taryfy „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”. Promocja obowiązuje do 31 maja włącznie.

Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.