Entertainment

Sylwia Bomba w prześwitującej sukience i z torebką za 22 tysiące pręży się przed obiektywem kolegi z “Gogglebox” (ZDJĘCIA)


Kilka dni temu Sylwia Bomba zorganizowała sesję zdjęciową z Jackiem Szawiołą. Specjalnie na tę okazję 34-latka wybrała odważną, prześwitującą sukienkę, do której dopasowała torebkę Chanel za 22 tysiące złotych. Urodzona z niej modelka?

Na zdumiewający sukces Sylwii Bomby złożyło się parę czynników: wyróżniająca się na tle innych uczestników “Gogglebox. Przed telewizorem” charyzma, spektakularna utrata wagi oraz wyjątkowe parcie na szkło. Dziś 34-latka cieszy się funkcją etatowej celebrytki, w czym niewątpliwie pomagają jej kolejne wyznania dotyczące sposobów na schudnięcie oraz ich imponujące efekty prezentowane na odważnych fotkach. Dzięki nim gwiazdka może liczyć na upragnione publikacje na portalach plotkarskich.

Fakt, że miłośniczka wszelakich diet namiętnie zamieszcza fotki w kusym bikini, zaczął ostatnimi czasy drażnić nawet jej najbardziej zatwardziałe fanki. Ostatnio mama Antosi wdała się w zażartą dyskusję z internautką pod zdjęciem, na którym chwali się smukłą sylwetką w prześwitującej sukience. Użytkowniczce Instagrama nie spodobało się, że Bomba znacznie częściej “rozbiera się, niż ubiera”, czego nie omieszkała wytknąć influencerce.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Tymczasem sopockim paparazzi udało się uchwycić moment, w którym powstała wyżej wspomniana sesja w odważnej kreacji. Autorem zdjęć okazał się być kolega Sylwii z “Gogglebox”, Jacek Szawioła. Na fotografiach możemy podziwiać, jak Bomba pręży się przed obiektywem, przybierając wyćwiczone pozy. Do nie pozostawiającej zbyt wiele dla wyobraźni sukienki Sylwia dobrała płaszczyk z przypiętymi dwiema broszkami Chanel oraz torebkę tej samej marki wartą 22 tysiące.

Urodzona z niej modelka?

3 miesiące temu jak Antek miał urodziny robiłam mu 🍦 w klubie

Tak bez hejtu. Zamiast zainwestować w aparat na zęby to kupuje gadżet za 20 tys 🤷🏼‍♀️ Takie priorytety

Piekna Fiona…brak tylko Shreka

Ale tandeta. A ta torebka pewnie podrobka jak i te znaczki chanel.

No i jakoś wcale tu chuda nie jest…. Wygląda dobrze ale po co wszystkim wołać i udowadniać na siłę, że jest inaczej….

Najnowsze komentarze (55)

Ludzie czy wy na prawdę oglądacie tę maskarę? Nie po…….. was ?

Tak modelka plus size chyba, ona była otyła teraz jest przy kości, do wymiarów modelki to jeszcze sporo jej brakuje. Powinna wybrać się do ortodonty koniecznie, widać zaniedbania w tej dziedzinie

Prawdziwa katastrofa wizerunkowa i coś takiego jest promowane

Ja tu widzę 4 bomby! Jedna cała duża bomba. Dwie bomby z przodu. Jedna z tyłu. To razem cztery.

Jak zwykle tanio i wulgarnie

Bomba,zaraz ci ta kiecka wybuchnie.;)

Ona chodziła do klasy z Rozenek

Skont to to się wzienło?

Chyba przytyła na wakacjach, albo zjadła coś wzdymajacego 😂

Czy przyjmą mnie do pracy ? Wysłałam 20 CV

I takie to “GWIAZDY ” promujecie Pudel ….

Z profilu ,jej usta wyglądają jak parówki, ta osoba ,nawet kiedy się szczerzy do obiektywu ,to i tak sepleni. Poza tym ,biedna ,zmaga się z samotnym macierzyństwem,ciekawe,że promujecie takie osoby,no i ten tekst o odniesionym sukcesie,bruk

No i gdzie niby ona schudła ??? Jakoś nie widać. Nie to,że hejtuje jej figurę,ale nie zaklamujmy rzeczywistosciSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.