Sports

Robert Lewandowski nie zagra ze Szkocj±! Sensacje w sk³adzie Polaków Reprezentacja Polski

Czwartkowe starcie w stolicy Szkocji będzie pierwszym, a jednocześnie ostatnim sprawdzianem dla biało-czerwonych przed barażowym starciem ze Szwecj± lub z Czechami. W meczu tym Czesław Michniewicz otrzyma możliwość przetestowania kilku piłkarzy, co do których ma wątpliwości przed arcyważnym pojedynkiem w finale baraży.

Zobacz wideo
Reprezentacja Polski nie zagra baraży z Rosją [Twitter]

“To nasze utrapienie”. Szkoci tylko o jednym przed meczem z Polską

Czesław Michniewicz podjął decyzję ws. Lewandowskiego

Podczas wtorkowej konferencji prasowej selekcjoner reprezentacji Polski zapowiedział, że w starciu ze Szkocją może nie wystąpić kilku kluczowych piłkarzy. Michniewicz przyznał, że chce uniknąć sytuacji sprzed roku, kiedy to kontuzji przed niezwykle ważnym meczem doznał Robert Lewandowski.

Kapitan polskiej kadry doznał urazu w meczu z Andorą (3:0). Pojawiały się wówczas głosy, że biało-czerwoni w zupełności poradziliby sobie z tym przeciwnikiem bez Lewandowskiego, który miał być w pełni sił na kolejne starcie z Anglią. W wyniku urazu gwiazdor Bayernu nie zagrał na Wembley.

Na konferencji prasowej przed meczem ze Szkocją Lewandowski zapowiedział, że jest to dyspozycji trenera. Ten jednak podjął decyzję, że napastnik Bayernu w Glasgow nie zagra. Lewandowski będzie oszczędzany na finał baraży ze Szwecj± lub Czechami. Według informacji portalu meczyki.pl, Lewandowskiego ma zastąpić Arkadiusz Milik.

150 tysięcy kibiców na meczu? To nie pomyłka. To tu Polska zagra ze Szkocją150 tysięcy kibiców na meczu? To nie pomyłka. To tu Polska zagra ze Szkocją

Selekcjoner polskiej kadry chce wykorzystać mecz ze Szkocją, aby zrobić przegląd kadr. Według informacji Sebastiana Staszewskiego z Interii, Czes³aw Michniewicz sprawdzi dzisiaj m.in. wszystkich piłkarzy powołanych z ekstraklasy. W składzie mają znaleźć się Patryk Kun, Kamil Grosicki, Mateusz Wieteska i Bartosz Salamon.Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.