News

Program telewizyjny na Wielki Piątek, 15.04.2022. Co obejrzeć w piątek, 15.04.2022 w TV?Przed nami Wielki Piątek, 15 kwietnia 2022 roku. To wyjątkowy dzień, wymagający wyciszenia. Dlatego dobrym wyborem będzie seans kultowej już “Pasji” bądź Droga Krzyżowa z udziałem papieża Franciszka. Jednak to nie wszystko, co możecie dzisiaj zobaczyć w TV. Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w telewizji. To program telewizyjny na Wielki Piątek, 15.04.2022.

Program television na Wielki Piątek, 15 kwietnia 2022 r.:

Stanisław Ulam – polski uczony, przedstawiciel lwowskiej szkoły matematycznej – w Stanach Zjednoczonych uczestniczył w pracach nad kontrowersyjnym Projektem Manhattan, dotyczącym wykorzystania energii jądrowej w celach militarnych. Movie przedstawia historię człowieka uwikłanego w najważniejsze wydarzenia XX wieku, postawionego przed dylematem moralnym, z którym większość ludzi nauki nie musiała się mierzyć.
“Geniusze” – CANAL+ Movie, godz. 20:00

Nowy rok szkolny w Hogwarcie zapowiada się emocjonująco. “Sami Wiecie Kto” nie zamierza oddać władzy dobrowolnie. Hogwart nie jest już tak bezpieczny jak kiedyś i nawet profesor Dumbledore musi przyznać, że w murach szacownej akademii czai się zło. Na ścianie budynku pojawia się złowrogi napis obwieszczający, że legendarna komnata tajemnic została otwarta. Harry musi się dowiedzieć, co kryje jej wnętrze, żeby pokonać mroczne siły, które opanowały szkołę.
“Harry Potter i Komnata Tajemnic” – TVN, godz. 20:00Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.