Sports

Poruszaj±cy wpis kontuzjowanego reprezentanta Polski. Najpiêkniejszy sen w koszmar Reprezentacja Polski

Bartosz Salamon wyszedł w pierwszym składzie reprezentacji Polski w meczu ze Szkocją. Dla piłkarza Lecha Poznań było to wyjątkowe spotkanie, bo do kadry wrócił po niemal sześciu latach. Niestety zakończyło się ono fatalnie. Pod koniec pierwszej połowy obrońca Lecha poślizgnął się na mokrej murawie podczas pojedynku z rywalem i  musiał opuścić murawę z urazem pachwiny. 

Zobacz wideo
Długa lista problemów Michniewicza. “Będziemy obserwować go z drżącym sercem”

Gorzkie słowa Bartosza Salamona po kontuzji w meczu ze Szkocją 

Rokowania dotyczące stanu zdrowia Salamona od początku były niekorzystne. Potwierdził to po meczu Michniewicz, mówiąc o naderwaniu mięśnia przywodziciela. Występ Salamona we wtorek jest wykluczony, a jego przerwa w grze potrwa kilka tygodni.

Ekspert od mowy ciała “rozkodował” Michniewicza. Selekcjoner wysyła niepokojące sygnały

Niewykluczone, że obrońca Lecha, który po raz ostatni grał w kadrze za czasów Adama Nawałki, byłby w podstawowym składzie na decydujący o awansie na MŚ mecz ze Szwecją. “Takie życie sportowca, najpiękniejszy sen może zamienić się w koszmar. Będę trzymał kciuki za awans naszej Kadry na Mundial oraz wspierał w szatni Lecha Poznań w walce o dublet na 100-lecie” – skomentował Bartosz Salamon na Twitterze.

We wtorek na pewno nie zagra także Arkadiusz Milik, który podobnie jak Salamon, również zszedł z boiska w pierwszej połowie meczu ze Szkocją. Niepewny jest także występ Krzysztofa Piątka. 

Bartosz Salamon debiutował w kadrze w 2013 roku w wygranym 5:0 meczu z San Marino jeszcze za czasów Waldemara Fornalika. Środkowy obrońca był wtedy zawodnikiem Milanu. 30-latek ma na koncie 10 meczów w reprezentacji Polski. Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.