Entertainment

“Oszust z Tindera” przypomina o sobie podczas relacji na żywo na TikToku!


Dokument Netfliksa “Oszust z Tindera” nie tylko okazał się prawdziwym hitem wśród widzów platformy, lecz również nieoczekiwanie wypromował głównego bohatera produkcji. Simon Leviev (a właściwie Shimon Hayut), podając się za potentata diamentów, uwodził w sieci kobiety, by następnie wyłudzić od nich miliony dolarów. Dziś cieszy się rozpoznawalnością godną celebryty z prawdziwego zdarzenia. Mimo popełnionych czynów najsłynniejszy medialny oszust wiedzie obecnie beztroskie życie, które chętnie relacjonuje w sieci. Wiele wskazuje jednak na to, że wkrótce jego sielanka może dobiec końca.

Póki co “oszust z Tindera” wciąż odcina jednak kupony od zdobytej dzięki dokumentowi Netfliksa popularności. Choć ostatnio wieści o Simonie Levievie nieco przycichły, w sobotę mężczyzna postanowił przypomnieć o sobie światu, organizując… transmisję na żywo na TikToku.

Podczas krótkiego reside’a słynny oszust postanowił raz na zawsze rozwiać wątpliwości wszystkich ciekawskich i podał nazwy swoich oficjalnych kont w mediach społecznościowych. Ponadto Leviev odpowiedział również na kilka pytań fanów (?).

Zobacz także: Fałszywy policjant okradał ludzi na Śląsku

Wśród zadawanych przez użytkowników TikToka pytań nie zabrakło tych poświęconych ochroniarzowi “oszusta z Tindera” i dobremu znajomemu Antka Królikowskiego, Piotrowi Kaluskiemu. Mężczyzna zaledwie kilka dni temu udzielił wywiadu, w którym żalił się, że praca dla Levieva oraz premiera dokumentu Netfliksa zniszczyły mu reputację, przez co w konsekwencji zmuszony był zwrócić się po pomoc do psychiatry. Podczas reside’a na TikToku Simon zapewnił jednak, iż Peter zdążył już dojść do siebie i obecnie ma się dobrze.

Wygląda na to, że “oszust z Tindera” nie zamierza marnować ani sekundy w próbach rozkręcenia medialnej kariery. Podczas sobotniej transmisji na żywo przedsiębiorczy celebryta poinformował wszystkich zainteresowanych złożeniem mu propozycji biznesowej, by kontaktowali się z jego agentką. Chętnych do współpracy odesłał do swojej tiktokowej biografii, gdzie umieścił adres mailowy, na który można nadsyłać ewentualne zapytania i propozycje. Skusicie się?

Zobaczcie, jak “oszust z Tindera” przypomina o sobie podczas tiktokowego reside’a. Tęskniliście?

Wiecie, co jest najśmieszniejsze? Ze mimo, że wiemy, że to oszust to i tak znajdą się child, ktore pozwolą się oszukać bo pomyślą ‘dla mnie się zmienił’ ‘we mnie sie naprawdę zakochał’. I takie to życie milosne jest.

Takie pseudodyplomatyczne wypowiedzi Bidena mam wrażenie były wypowiedziane specjalnie, żeby wyprowadzić Putina z równowagi i zaczął większą wojnę. Jak się USA chce bić z Rosją, to niech się zabawią nad Pacyfikiem, bo ludzie z Ukrainy i Polski nie będą dla nikogo mięsem armatnim.

Istna pogodowa apokalipsa czeka nas na przełomie marca i kwietnia. Śnieżyce, jakich nie było całą zimę, mróz do minus 10 nocami i około zera w dzień. A już są pąki na drzewach. Katastrofa się szykuje.

Najnowsze komentarze (28)

Ta co go ujawniła do mediów i nagłośniła sprawę. Ma go teraz w garści 🙂
No nie wiem czy jemu teraz jest tak do śmiechu 🙂

Jak można zaufać facetowi o takiej twarzy?

On teraz sobie siedzi w Izraelu razem z ruskimi oligarchami i sie śmieje 🙂

Arab spłodzić dziecko. Arab zabrać dziecko.
Dla takich gogusiów kobieta to nikt.
Tyle w temacie.

O jego istnieniu to przypominacie Wy. Redaktorki.

Takie pseudodyplomatyczne wypowiedzi Bidena mam wrażenie były wypowiedziane specjalnie, żeby wyprowadzić Putina z równowagi i zaczął większą wojnę. Jak się USA chce bić z Rosją, to niech się zabawią nad Pacyfikiem, bo ludzie z Ukrainy i Polski nie będą dla nikogo mięsem armatnim.

Kryptogej. Zimny. Bez uczuć. Bez empatii do kobiet. Wyrachowany. Kalkuluje cały czas.
Śmiech na buźce ?
Do czasu.
Dobrze że sprawa została nagłośniona.
Może to biseksualista. Niemniej jednak, coś obrzydliwego. Kobieta zlizuje po innym facecie. Ble.

to on zna się z rafalalą?

Piszecie o jakimś oszuście, a o Taylorze Hawkinsie ani słowa. Już chyba wszystkie możliwe serwisy o tym napisały. Foo fighters i Taylor maja chyba większy dorobek? Pudlu, obudź się!

Napiszcie o Chodakowskiej, jak sprzedaje dwumiesięczne diety na raty.

Pudelciu,a czy ty mozesz mi powiedziec,dlaczego masz misje popularyzowania i propagowania miernot,oszustow,chciwcow,zlodzei,natrkomanow,alkoholikow, gwalcicieli i zabojcow!!?? O tym czlowieku i jemu podobnych powinna byc cisza w eterze, a nie napedzanie im popularnosci!! Ty sie przyczyniasz do wzrostu jego dochodow!!! Jak sie z tym czujesz!? To tak jakbys majac firme nie opuscil teraz Rosji!! To jest dokladnie to samo dzialanie skierowane jedynie na zarobek!! Jestes niczym Leroy Merlin!!Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.