Entertainment

Ossoliński ubiera Annę Dzieduszycką na galę Oscarów. Mamy jej komentarz!


Tomasz Ossoliński zaczął szyć w wieku 6-7 lat, a pierwszym projektem były spodnie. To wszystko dzięki babci, która pokazała mu, jak szyć na popularnej maszynie do szycia “Łucznik”. Pomyślał, że mógłby to robić w przyszłości – i tak zostało do dziś. Jego stroje noszą polskie gwiazdy kina, muzyki, a nawet zwyciężczyni nagrody Nobla. Do grona klientów dołączyła też Anna Dzieduszycka, która już w niedzielę pojawi się na czerwonym dywanie!

Tomasz Ossoliński zdecydował się pójść do technikum odzieżowego w Dobrówce Małej (Katowice). Kiedy miał 15 lat, spotkał się ze swoim idolem, Jerzym Antkowiakiem podczas konkursu magazynu “Burda”. Zaprezentował wówczas gorset, który nie należy do najłatwiejszych projektów. 

Będąc dalej nastolatkiem, miał możliwość prezentować swoje pierwsze kolekcje w TVP w Katowicach. Niewiele później zdobył swoją pierwszą nagrodę: “Guzik Farenheita”. Jako 18-latek został głównym projektantem męskiej marki odzieżowej Bytom. Jak twierdził później w wywiadach, żadna szkoła nie przygotowałaby go do zawodu, jak praca w Bytomiu.

Jego kreacje noszą biznesmeni, aktorzy, muzycy, a także zdobywczyni Nagrody Nobla, Olga Tokarczuk. Do ogromnego portfolio projektanta dołącza również Anna Dzieduszycka, główna aktorka filmu “Sukienka” wyreżyserowanego przez Tadeusza Łysiaka.

Tomasz Ossoliński został wybrany przez Annę Dzieduszycką do stworzenia kreacji na Oscary 2022. W czym zaprezentuje się aktorka? Przed galą można było widzieć Annę zarówno w garniturach, jak i sukienkach. Co postanowiła założyć na galę?

Na galę wkładam sukienkę zaprojektowaną i wykonaną specjalnie dla mnie przez Tomasza Ossolińskiego. Szczegóły samej kreacji to jeszcze moja słodka tajemnica ;)” – odpowiedziała nam Anna Dzieduszycka.

Kreacja, którą założyła Anna Dzieduszycka na specjalnym bankiecie dla nominowanych to jeden ze znanych projektów Ossolińskiego. Garnitur piżamowy “Dominika” wykonany z gęsto tkanego żakardu w chińskie kwiaty. Koszula naszywana jest mankietami i kołnierzem z klapami. Spodnie mają kieszenie, lekko zwężane nogawki ku dołowi i czerwony lampas. Cena stylizacji to three 790 złotych.

Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.