Entertainment

Olga Frycz po raz PIERWSZY pokazała ojca drugiego dziecka! “Tata przyleciał. OGROMNA RADOŚĆ” (FOTO)


Olga Frycz wywołała w zeszłym roku sporo szumu, gdy jeszcze będąc w ciąży, zapowiedziała, że zamierza wychować dziecko samodzielnie. Jak zaplanowała, tak zrobiła. Obecnie jej głównym zajęciem oprócz opieki nad dwójką pociech jest reperowanie domowego budżetu przy pomocy licznych współprac na Instagramie.

Nie oznacza to jednak, że Frycz nie utrzymuje kontaktów z ojcem Zosi. Aktorka przez dłuższy czas wolała zataić w mediach tożsamość taty młodszej z pociech – było tak aż do momentu, gdy oznaczyła w poście mężczyznę, którego utytułowała “tatą” swojej córki. Jest nim niejaki Łukasz Nowak, bloger i założyciel “największego klubu podróżników w Polsce”, który zrzesza podobnych pasjonatów. Co więcej, kilka miesięcy temu 35-latka wybrała się z globtroterem i dwójką dzieci na wakacje na Teneryfę.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Do tej pory Frycz konsekwentnie nie udostępniała w mediach społecznościowych wizerunku męża. Widocznie celebrytka musiała zmienić podejście w tym aspekcie. Świadczyć może o tym fakt, że w poniedziałek wrzuciła na swój profil zdjęcie z Nowakiem z lotniska, na którym podróżnik trzyma na rękach małą Zosię.

Tata przyleciał. Ogromna radość – napisała Frycz.

Olga pokusiła się też na obszerny wpis, w którym ujawniła, jak upłynął jej ostatnie dni, kiedy to zrobiła sobie przerwę od Instagrama.

Tydzień temu napisałam, że czuję, że będę mieć dobry tydzień. I taki był. Cudowny – zaczęła. Był dzień mamy. Tego dnia czułam jakąś dziwną presję, że powinnam coś napisać. Posta jakiegoś osobistego, ale kompletnie nie miałam takiej potrzeby i ochoty. Ten dzień spędziłam z moimi córkami i byłam szczęśliwa i właściwie niczym ten dzień nie różnił się od innych dni, kiedy mam je dwie przy sobie. Jestem Happy Mom i już. W poprzednim tygodniu w przedszkolu Helenki był występ z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. Wiadomo wzrusz totalny a moja córka najzdolniejsza oczywiście, wiadomo, bez dyskusji.

Co ciekawe, relacje z Nowakiem są na tyle dobre, że aktorka postanowiła ostatnio wybrać się z jego rodzicami do teatru.

Byłam z rodzicami Łukasza w Teatrze Narodowym na “Pikniku pod Wiszącą Skałą”. Wspaniała obsada, cudowne dziewczyny – Michalina Łabacz i Paulina Szostak. Wow! I Gabriela Muskała – mistrzyni. No kocham.

Obszerny wpis 35-latka zakończyła wyznaniem, że Łukasz zabrał właśnie małą na szczepienie.

Teraz Zosia z tatą pojechała na kolejne szczepienie. A ja próbuje ogarnąć chatę, bo po weekendzie wygląda, jakby trąba powietrzna przeszła przez mój dom.

Tak powinno wyglądać współrodzicielstwo?

Jeśli nie mogą być razem, a dogadują się dla dobra dziecka, to tylko trzymać 🤞…..
Pozytywne relacje, to już połowa sukcesu

Jaki wizerunek męża? Ta pani nie ma męża.

Ło matko, niech cały świat usłyszy, że jest tata

No i fajnie, ale w sumie na jakiej podstawie ludzie myślą, ze to jest dla kogoś ciekawe?

Kolejna samotna matka w polskim show bizie!

Najnowsze komentarze (45)

Przecież oznaczyła go po narodzinach młodszej córki już parę miesięcy temu. Żadna rewelacja…

Trzeba trochę myśleć a nie teraz udawać, ze radość bo OJCIEC wrócił. No faktycznie. Ten dzieciak będzie miał kontakt z ojcem sporadyczny skoro to podróżnik.

Serio. Nie rozumiem takich ludzi. Po co płodzić dziecko skoro się wie l, że i tak się nie chce mieć rodziny i że nie będzie się razem? Nie rozumiem tego

Tak, tak powinno wyglądać 👍

Serio ludzi to obchodzi i śledzą takie “newsy”, że córka nieznanej im osoby pierwszy raz spała u koleżanki? Naprawdę was to interesuje? Albo że poszła z tatą na szczepienie, wy nie macie swojego życia? Tracicie je na coś takiego?

Nie rozumiem kobiet , które zachodzą w ciążę ( hello skuteczna antykoncepcja istnieje,serio!) I wiedza od razu,że nie chcą dziecka wychowywać z ojcem tego dziecka. Nie umiesz partnerowi odmówić albo dać gumkę albo iść do gina po spiralę ( tak ona daje praktycznie pewność ,że do ciąży nie dojdzie) ? Jeszcze lepsze są te agentki co mają każde dziecko z innym i narzekają jak to mają ciężko. Nie musicie zaciążac z każdym kogo poznacie!

Dwójka dzieci, każde z innym i z żadnym nie jest. CUDOWNIE. Jest z czego być dumnym. i jaka pokazówka na insta, jest tatuś! jest! interesuje się, nie olał. Wizerunek był ukrywany, bo na początku własnie ją olał i sie wymiksował ze związku(jeśli w ogóle w nim byli) wiec OLga nie wiedziała czy nie zostawi jej na lodzie, jak sie okazało że relacje jakieś tam są (oh i nawet z jego rodzicami jest kontakt) no to wizerunek ujawniła

Nie rozumiem niektórych kobiet

Zamiast zająć się dziećmi,to był melanż z partnerem.

Dziewczyno, przestań sypiać z kim popadnie! I po co poszłaś na te studia aktorskie i odebrałaś komuś miejsce?!

Zeby z tej radosci nie zaciazyla….. hahahhahahahaha

🍀🍀🍀🍀🍀

15 min. temu

Żeby Ludzie byli szczęśliwi

Wizerunku czyjego męża nie udostępniała?? Pudel jak zwykle coś bez sensu napisze…Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.