Entertainment

Olga Frycz pierwszy raz pokazała ojca drugiej córeczki! Długo go ukrywała…


Olga Frycz wycofała się nieco z aktorstwa i skupia się teraz przede wszystkim na wychowywaniu swoich dwóch córeczek. Aktorka jest również niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych, w których podejmuje się licznych współprac.

Gwiazda jeszcze w ciąży zapowiedziała, że ma zamiar wychować dziewczynkę sama. Przyznała, że nie obawia się samodzielnego macierzyństwa, bo ma wprawę i mocny charakter. Frycz mogła liczyć również na wsparcie byłego partnera, Grzegorza Sobieszka, z którym doczekała się córki Helenki.

Frycz długo nie informowała, kto jest ojcem drugiej pociechy. Okazało się jednak, że to Łukasz Nowak – bloger i założyciel “największego klubu podróżników w Polsce”. Wygląda na to, że ich relacje nie należą do najgorszych, bo Olga kilka miesięcy temu wybrała się z nim na wakacje na Teneryfę.

Tym razem poszła o krok dalej, bo zamieściła jego zdjęcie na Instagramie, nie kryjąc przy tym radości, że podróżnik spotkał się z córką.

Aktywna na Instagramie aktorka opublikowała także “kartkę z kalendarza” i opowiedziała swoim obserwatorom, jak minęły jej ostatnie dni, kiedy to nie publikowała postów z taką częstotliwością, jak zawsze.

Wyjawiła m.in., że wybrała się z rodzicami ojca młodszej córki do teatru! Nie da się nie zauważyć wiec, że relacje pomiędzy Olgą a Łukaszem muszą należeć do naprawdę poprawnych. Przy okazji poinformowała, że Nowak zabrał córkę na szczepienie.

Zobacz też:

Bruce Willis pierwszy raz publicznie po ogłoszeniu choroby! Aktor dwa miesiące spędził w swojej posiadłości

Małgorzata Rozenek-Majdan odsłania biust w skąpym stroju kąpielowym! Tego nie da się nie zauważyć…

Robert Janowski wyjawił powód odejścia Cugowskiego. Plotki się potwierdziły!

POMAGAMY UKRAINIE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.