Entertainment

Michał Wiśniewski ZABLOKOWAŁ Mandarynę na Instagramie! “Nie muszę o niej mówić, wystarczy, że ONA DUŻO MÓWI O MNIE”


Burzliwe życie prywatne Michała Wiśniewskiego jest obiektem medialnego zainteresowania już od wielu lat. Obecnie czerwonowłosy piosenkarz układa sobie życie u boku piątej żony, a niedawno na świat przyszedł owoc ich miłości, syn imieniem Falco. Ich rodzinną sielankę możemy obserwować na Instagramie.

Szczęściem Michała Wiśniewskiego cieszą się też jego byłe partnerki, a wokalista wielokrotnie zapewniał, że ma z nimi bardzo dobry kontakt. Bywało jednak różnie, a od kilku dni trwa dość osobliwa wymiana zdań między liderem Ich Troje a jego drugą żoną. Zaczęło się niewinnie, bo od premiery nowej piosenki Mandaryny, która nie wzbudziła entuzjazmu Michała.

To wszystko jest poprawne, to wszystko fajne, ale to nie jest ta Mandaryna, którą ja znam ze sceny. Skoncentrowałbym się na tym, co robiła do tej pory, czyli duży present, królowa dance, którą była. Kontynuowałbym to i robiłbym glamour. Marta od tego odeszła i chce być bliżej ziemi – mówił w rozmowie z “Party”.

Marta nie czekała długo i skomentowała słowa eksmałżonka w rozmowie z Pomponikiem. Jak twierdziła, krytyka ze strony Michała nie jest już czymś, co robi na niej wrażenie.

Ja już dawno poszłam w inną stronę. Nie uszczęśliwimy całego świata. Czemu mam puszczać Michałowi wszystko, co robię? Ja się rozwiodłam 15 lat temu! Nie wysyłam mu wszystkiego, co robię, ale nasza relacja jest bardzo poprawna. Nie rzucamy się sobie na szyję, ale chyba się lubimy – odpowiedziała.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Niedługo potem Marta znów naraziła się Michałowi po tym, jak skomentowała jego konflikt z Karoliną Pisarek. Modelka zarzucała wokaliście, że poza kamerami w programie “Twoja twarz brzmi znajomo” jest zupełnie inny, niż gdy trwają nagrania. Mandaryna przyznała, że jest w stanie dać temu wiarę.

Wszystko jest możliwe. Dlatego myślę, że każdy powinien robić swoje najlepiej, jak potrafi. Nie śledzę poczynań Karoliny i nie wiem o awanturze z Michałem. Ale wydaje mi się, że może być to możliwe – oceniła w wywiadzie dla Jastrząb Put up.

Najwyraźniej to przelało czarę goryczy, bo od niedawna mówi się, że Michał zablokował Mandarynę na Instagramie. Media szybko więc rzuciły się do pytań o powody takiej decyzji, jednak Wiśniewski był dość tajemniczy i wypowiadał się przy tym o Marcie już dość nieprzyjemnie.

Bardzo się cieszę, że zadałaś mi to pytanie. Odsyłam do płyty “Trzynaście postulatów w sprawie miłości”. Nie żyjemy na Facebookach. Żyjemy w rzeczywistości. Ja w ogóle nie zajmuję się moimi social mediami. Jeżeli dwójka dorosłych ludzi nie potrafi do siebie zadzwonić i jeszcze wypowiada się w formie typu “nie znam sprawy”, no to serio, bądźmy dorośli. Ja jestem dorosłym chłopcem – skomentował ostro, wyraźnie nawiązując do wypowiedzi Marty o jego konflikcie z Karoliną.

Na tym jednak nie koniec, bo w rozmowie z reportem Pomponika wbił eksmałżonce kolejną szpilę.

Zajmijmy się sobą, nie żyjmy życiem innych. Ja nie muszę mówić o Mandarynie, wystarczy, że Mandaryna dużo mówi o mnie – skwitował.

Myślicie, że to najwyższy czas, aby sobie coś wyjaśnili?

Tyle lat minęło od Sopotu a ego Wiśni nadal nie pozwala mu żeby uznać Mandaryne za samodzielny byt istniejący poza jego karierą. Toksyczny człowiek

Współczuję każdej kobiecie straumatyzowanej przez Michała Wiśniewskiego. Musiał im dużo krwi napsuć. Ale z drugiej strony, też musiały mieć ze sobą downside, że go chciały za meza

No bo jeszcze by Mandaryna w przypływie szczerości parę słów prawdy o nim napiasała na tym Instagramie. Narcyzi nie lubią krytyki, lubią otaczać się dworem pochlebców, a za krytykę się mszczą.

Gniew narcyza w pełnej krasie 🙂

Drawback o nic tak naprawdę…

Najnowsze komentarze (32)

Akurat on ma racje. Wy dzieci nie znacie ich do rze. Mandaryna nigdy nie mialamglosu wręcz wszyscy się z niej śmiali bo fałszowała strasznie ale za to pięknie tańczyła j robiła present. Będąc żona Michała zamarzyła jej się kariera wokalistki. Było to do ogarnięcia przy jego hajsie bo wtedy zaczynały być modne przeróbki komputerowe. On ja zna bardzo dobrze i wie ze w stronę wokalu to ona ma bardzo daleka drogę

Nie dorosłeś człowieku do Mandaryny.ona mogla mieć tremendous gościa a jeszcze ja zdradzałeś

“Nie żyjemy na Facebookach. Żyjemy w rzeczywistości. Ja w ogóle nie zajmuję się moimi social mediami”, powiedział Michał. To skąd wie co na Fb czy na Insta mówi o nim Mandaryna? Nie zajmuje się też swoimi social mediami, a Mandarynę zablokował na Insta, więc nawet, jeśli komuś to zlecił to od czasu do czasu się jednak nimi zajmuje.

Mandaryna nie potrafi śpiewać wyje piszczy Michał ma racje

Czerwonowłosy powinien odpuścić bo jak się mandaryna wkurzy to tez udzieli wywiadu jaki był okropny i upadnie mit cudownego męża nowej żonki którą przygarnął z gromada dzieciaków

“Bądźmy dorośli” – powiedział 4krotny rozwodnik.

Michał, oddawaj Mandarynie utwory nagrane na nowa płytę Sugar Sugar! Mandaryna, wróć do niemieckich producentów!!!

Ten kto tak wystylizowal Anie powinien isc do wiezienia 🤯

Usunięcie ze znajomych pewnej osoby na fb czy ig, choć i tak widzi się potem tę osobę na ulicy, to takie dziecinne i lekkomyślne zachowanie. Mnie dyrektorka z pracy, od której odszedłem na własne życzenie, usunęła mnie ze znajomych (a sama mnie pierwsza dodała by mnie szpiegować) po tym jak, na fb udostepniłem hyperlink na temat mobbingu, usunęła mnie ze znajomych. Słaba psychicznie osoba. Śmieję się z tej sytuacji. Moich eks dziewczyn tez nie usuwam, wole popatrzeć na wszystko z dystansu. Ale żadna mnie nie usunęła, ani ja.
Czasem prawda w oczy kole, Panie Michale. Radzę wyluzować. Mandaryna jest równie popularna, czy tego chcesz, czy nie. A lubiana bardziej od Ciebie. Przed kamera różnie się ludzie zachowują – mówić tez o waszym słynnym actuality present kiedyś – miała tez na myśli się siebie. Ciągniecie za język niewinnej Mandaryny jest co najmniej nie na miejscu i nie przystoi dokuczać kobiecie. Oddaj jej dance utwory, które zablokowałeś!!!!!

LegendaTelewi…

20 min. temu

Nie pierwszy to i nie ostatni Ron Burgundy.

Wiśnia to takie duże dziecko niestety. Mówi, żeby zachowywać się jak dorośli, po czym dziecinnie blokuje kogoś w mediach społecznościowych. Zemsta godna 13to latka.Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.