Entertainment

Met Gala 2022: Kim Kardashian w niezapomnianej sukni Marilyn Monroe


W gronie celebrytów zaproszonych na tegoroczną Met Galę, odbywającą się w Metropolitan Museum of Artwork nie mogło zabraknąć Kim Kardashian. Kobieta po raz kolejny zachwyciła stylizacją, którą przygotowała specjalnie na ten wyjątkowy wieczór. Tym razem Kim stanęła na czerwonym dywanie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych sukienek w historii, a dokładnie kreację należącą do Marilyn Monroe. To w niej ikona kina w 1962 roku zaśpiewała “Sto lat” prezydentowi Kennedy’emu.

Założenie na galę wspomnianej kreacji nie było tak przyjemnym i niewymagającym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Kardashian musiała zrzucić ponad 7 kilogramów, żeby zmieścić się w sukienkę Marilyn.

Kreacja, którą miała na sobie Kim została wykonana przez Jeana Louisa znajduje się w zbiorach Ripley’s Consider It or Not! Museum w Orlando na Florydzie, które zakupiło ją na aukcji za 4,81 miliona dolarów. Okazuje się, że celebrytka miała suknię na sobie jedynie kilka minut, po czym przebrała się w specjalnie przygotowanej przymierzalni. Jak zdradził “Vogue”, zejściu z czerwonego dywanu Kardashian założyła na siebie replikę kreacji, ponieważ nie chciała narażać sukni Marilyn na potencjalne uszkodzenie.

Kim Kardashian, a właściwie Kimberly Noelle Kardashian to 41-letnia amerykańska celebrytka, która za sprawą ponętnych kształtów podbiła świat modelingu. Kobieta jest także aktorką i bizneswoman. Kobieta zyskała sławę za sprawą występów w actuality present “Z kamerą u Kardashianów”, w którym razem ze swoją rodziną zdradzali tajniki prywatnego życia. Piękność od 2014 roku była żoną rapera Ye, z którym relacje popsuły jej się w zeszłym roku. Obecnie Kim odnalazła szczęście u boku komika Pete Davidsona.

Zobacz też:

Oto najpiękniejsze pary na gali MET! Nowożeńcy Beckham i Peltz olśniewali, a Joe Jonas nie odrywał wzroku od ciężarnej Sophie Turner

Met Gala 2022: Blake Full of life i Ryan Reynolds niczym para królewska! Chyba nikt ich nie przebije…

Maffashion na wiosennym spacerze z synem. “Ale słodziak”

Wielki pożar pod Moskwą. W akcji ponad 100 strażakówSupply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.