Entertainment

Małgorzata Rozenek-Majdan świeci biustem w skąpym stroju! Tego nie dało się przeoczyć


Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Ogromną popularność przyniósł jej program “Perfekcyjna Pani Domu”, w którym to uczyła Polki sprzątać. Test białej rękawiczki na długo zakorzenił się w popkulturze i był bohaterem wielu memów.

Celebrytka najaktywniejsza jest jednak w sieci. Na Intagramie Małgosię śledzi ponad 1,4 miliona obserwatorów, a gwiazda TVN dba o to, by internautom nie brakło nowych treści do oglądania i lajkowania.

Rozenek-Majdan relacjonuje niemalże każdy aspekt swojego życia. Skrupulatnie wrzuca story z wakacyjnych wojaży, sesji zdjęciowych, czy z czasu spędzonego ze swoją rodzinką. Ostatnio sporo miejsca poświęca kondycji fizycznej.

To nie pierwszy raz, kiedy Małgosia chwali się w sieci walką o piękną sylwetkę. Jakiś czas temu Polska obserwowała jej zmagania w powrocie do formy w programie “Rozenek cudnie chudnie”. Niedawno gwiazda wzięła również udział w obozie Anny Lewandowskiej. Patrząc na jej figurę – z całą pewnością nie obijała się w Starej Wsi.

Tym razem Rozenek pochwaliła się krótkim wypadem w okolice Szczyrku. Małgosia pokazała, jak relaksuje się w luksusowym hotelu i spa. Uwagę zwracał jednak skąpy strój kąpielowy, który nie musiał nawet spełniać swojej funkcji, bo Gosia… nie zamierzała się kąpać.

Zamiast taplania się w wodzie – postawiła na tężnie solankowe, saunę i łaźnie ziołowe, wszystko relacjonując w mediach społecznościowych. Gwiazda zaprezentowała się w niebotycznie drogim stroju kąpielowym! Za cacko trzeba było zapłacić bowiem 860 zł.

Trzeba przyznać, że kolorowe paseczki z ozdobą w pasie podkreśliły wyćwiczoną sylwetkę Rozenek. Strój gładko przylegał do ciała, odsłaniając niekiedy trochę więcej, niż powinien… Na niektórych zdjęciach można dostrzec również mocno wycięty dół stroju, który niefortunnie układał się na Małgorzacie. Nie da się nie zauważyć również bujnego biustu gwiazdy…

Jak wam się podoba?

Zobacz też:

Marta Kaczyńska: Ważą się losy jej córki. “Ojciec namawia ją na studia w Londynie”

Patrycja Markowska musi namawiać ojca do koncertowania. “Moje wyjście z tatą to jest dla mnie święto”

Chloe Ferry kusi w czarnej kreacji. Fani zachwyceni

POMAGAMY UKRAINIE

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.