Entertainment

Majdan komentuje wdzianko Rozenek za 800 zł: “Panczenista”


Małgorzata Rozenek-Majdan zyskała ogromną popularność dzięki “Perfekcyjnej pani domu”. Później wystąpiła jeszcze w kilku programach TVN, m.in. prowadząc “Projekt Lady”, czy biorąc udział w programie “Azja Express”.

Mimo że Małgosia wraz z ukochanym Radosławem dotarli tylko do czwartek odcinka, to bez wątpienia wówczas niemal wszyscy mówili o narzeczonych. Teksty Gosi cytowane były w szeroko pojętej popkulturze, a “zgniłe jajo” chyba do dzisiaj pamięta każdy fan formatu.

To właśnie występ w present zapewnił im wiele intratnych propozycji ze świata reklamy i show-biznesu. Rozenek-Majdan zbudowała swoją własną markę, którą konsekwentnie promuje na Instagramie. To właśnie w sieci chwali się też swoim codziennym życiem u boku Radzia.

Tym razem Małgorzata pokazała swoim obserwującym, jak przedstawia się jej sobota. Celebrytka nie ukrywa, że ruch i dbanie o sylwetkę są dla niej niezwykle ważne. Sama wystąpiła też w programie “Rozenek cudnie chudnie”, w którym pokazywała swoje zmagania z walką o piękną figurę po ciąży.

W sobotni poranek para postanowiła rozpocząć dzień od… siłowni. Gosia nie udawała jednak, że miała dzisiaj ochotę na ćwiczenia.

Wzrok przyciąga wyjątkowe wdzianko Rozenek. Małgosia niczym Beyonce zaprezentowała się w kombinezonie marki Ivy Park, za którego trzeba zapłacić około 800 złotych. Okazało się jednak, że wymyślna stylizacja nie do końca została doceniona przez Radosława.

A wam jak się podobają “panczeny” Rozenek?

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan już się opatrzyła? „Pokazała wszystko”

Zawstydzanie kobiet i fatfobia w programie TVP. Widzowie ślą skargi do KRRiT

Kinga Rusin zachwyca się Amerykanami i strofuje rządzących: “Oby Joe Biden nie był mściwy”

Pomagajmy Ukrainie – Ty też możesz pomóc!

Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.