Entertainment

Książę Harry i Meghan Markle po raz pierwszy OD DWÓCH LAT spotkali się z królową Elżbietą!


Meghan Markle i książę Harry nie są zbyt mile widziani w Wielkiej Brytanii. Nie da się ukryć, że małżonkowie aktywnie pracują nad pogorszeniem swojego wizerunku w oczach brytyjskich poddanych, czego dowodem jest m.in. słynna kontrowersyjna rozmowa z Oprah Winfrey. Niedawno z gwałtownymi reakcjami spotkała się również ich decyzja o przylocie do Europy z okazji organizowanych przez Harry’ego igrzysk Invictus Video games. Obywatele krytycznie ocenili fakt, że jeszcze kilka tygodni temu brat Williama wzbraniał się przed wzięciem udziału w uroczystości z okazji rocznicy śmierci księcia Filipa, a wizyta jego w Holandii ma bezproblemowo dojść do skutku.

Warto przypomnieć, że od czasu wyprowadzki Meghan i Harry’ego do Stanów Zjednoczonych w 2020 roku książę jedynie kilkukrotnie odwiedził ojczysty kraj, podczas gdy jego ukochana przez dwa lata ani razu nie postawiła nogi na brytyjskiej ziemi. Dlatego sporo emocji wywołała informacja o niespodziewanym przybyciu małżonków do Windsor Fortress, gdzie przed wylotem do Holandii odwiedzili królową Elżbietę. Jak podaje portal TMZ, para przyleciała na londyńskie lotnisko, po czym udała się do posiadłości monarchini, aby tam spotkać się z nią oraz księciem Karolem. Royalsi nie mieli jednak okazji zobaczyć się twarzą w twarz z 2-letnim Archiem i niespełna roczną Lilibet, ponieważ pociechy zostały w kalifornijskim domu rodziców.

Zobacz także: Księżna Meghan dostała prezent od królowej. To znak, że ją zaakceptowała

Odwiedziny małżonków zbiegły się w czasie nie tylko z urodzinami królowej, ale również ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, w związku z którymi brytyjscy obywatele otrzymali niepokojące informacje. Na początku kwietnia okazało się bowiem, że monarchini nie będzie w stanie uczestniczyć w nabożeństwie z okazji Wielkiego Czwartku. Jest to następstwem przebytego przez Elżbietę koronawirusa oraz ogólne osłabienie organizmu, przez które ma problemy z poruszaniem się. Sama królowa przyznała, że czuje się “bardzo zmęczona i wyczerpana”.

Zaledwie trzy dni przed uroczystościami z okazji Wielkanocy, na stronie Pałacu Buckingham opublikowany została kolejny alarmujący komunikat o planowanej nieobecności królowej na niedzielnej mszy w St George’s Chapel. Ostatnim publicznym wydarzeniem, w którym 95-latka wzięła udział było nabożeństwo z okazji pierwszej rocznicy księcia Filipa.

Dzieci mogli przywieźć i pokazać królowej. Może następnej okazji już nie będzie. Oni o tym wiedzą, a i tak bez dzieci przylecieli.

Kobieta ma prawie sto lat. Raczej to nie dziwne, że nie ma siły i jest zmęczona.

Kim są Ci ludzie, żeby o nich pisać?

mają tupet , po tym co zrobili, żałośni

Mogliby babci wnuki przywieź 🙁

Najnowsze komentarze (19)

Krolowa jest na lozu smierci, to dlatego.

Przylot z USA niby do Holandii, ale nie pokazać się i to nieco wcześniej u babci oraz ojca byłby rzeczywiście sporym nietaktem.

Australijskie szpitale są całkowicie przeciążone.

Minister zdrowia stanu Queensland poinformował, że liczba zawałów serca wzrosła o 40%.

Naukowcy z Australii ustalili, że to szaleństwo jest w 95% spowodowane podwójną szczepi…ką przeciwko świdrowi

Chcę wiedzieć

13 min. temu

Rihanna rozstała się z ASAP, Pudel napisz coś!

Ja mam 60 lat i nie chce mi się żyć

Są na wyspach od samego początku butowani i opluwani. Harry jeszcze przed ślubami z Meghan był czarna owca i jak tylko był jakiś drawback do przykrycia w RF to tabloidy pisały o jego pijackich wybrykach itp. W cale się nie dziwię, że nie mają ochoty przyjeżdżać na oficjalne wyzity żeby znowu komentowano złośliwie i wbijano szpile. Przyjechali do babci, prywatnie, na swoich zasadach. A nie w blasku fleszy, sztucznie opłakując zmarłego dziadka i uśmiechając się na zawolanie do kamer.

A mi się wydaję, że jak zabraknie królowej Elżbiety oraz jej syna Karola, to ta cała monarchia zacznie się rozluźniać – ciekawe czy wtedy Anglicy się zbuntują i zechcą skończyć z finansowaniem swojej “elity”? Bo królowa Elżbieta i książe Karol to tak jakby ostatni przedstawiciele “dawnych czasów”, następcy mogą zapoczątkować cyrk na kółkach..

Uwielbiam te pieprzenie Amerykanów ze Brytyjczycy to rasiści bo Meg wygonili. Po 1 nikt jej tu nie wyganiał a tabloidy te najgorsze pisaly o niej tak samo zle jak o każdej osobie wchodzącej do rodziny królewskiej po 2 ona uwielbiała ta atencję, po 3 kłamała jak z nut w jej wywiadzie z Oprah i jeszcze najważniejsze wręcz nasrala Brytyjczyka na ich kulturę i tradycje bo królowa i monarchia jest ich tradycja i kultura – jak my Polacy się denerwujemy kiedy ktos kłamie na temat naszej kultury czy historii to teraz na to u nas jest paragraf.

mają tupet , po tym co zrobili, żałośni

Kim są Ci ludzie, żeby o nich pisać?

Bo zapewne ich konflikt jest bardziej podsycany przez media niż rzeczywisty… Poza tym były już tutaj wysnuwane teorie że Megxit miał odwrócić uwagę od poczynań księcia Andrzeja i tego jak będzie toczyć się jego sprawa, a teraz chyba ugody z ofiarami pozawierane wiec nic nie stoi na przeszkodzie by się “pogodzic”

Gaśnie kobieta, zaraz będzie operacja Most Londyński

Mogliby babci wnuki przywieź 🙁Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.