Entertainment

Ksi±¿ê William obchodzi 40. urodziny. Zorganizuje przyjêcie wspólnie z ksiê¿n± Kate


Bądź na bieżąco. Więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Książę William zorganizuje tego lata wspólne przyjęcie z księżną Kate z okazji 40. urodzin w zamku Windsor lub Sandringham, po tym, jak własne uroczystości księżnej zostały odwołane w związku z pandemią koronawirusa. Książę Cambridge skończył 40 lat i otrzymał pozwolenie na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego w jednej z posiadłości królowej. Królewskie źródła ujawniły, że książę i księżna powinni “świętować swoje przełomowe urodziny w wielkim stylu”.

Zobacz wideo
Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Książę i księżna Cambridge będą wspólnie świętować 40. urodziny 

Jak podaje “The Mirror”, królowa Elżbieta II nie potwierdzi swojej obecności na przyjęciu aż do dnia imprezy, ponieważ ma problemy z poruszaniem się, przez które w ostatnich miesiącach niechętnie wycofywała się z wielu królewskich przyjęć i wydarzeń. Nie pojawiła się np. na wielu uroczystościach z okazji własnego jubileuszu. 

Księżna Cambridge świętowała 40. urodziny w styczniu na wsi w Norfolk. Było to kameralne przyjęcie w gronie przyjaciół i rodziny w domu księżnej, Amner Hall. Wszystko ze względu na wariant Omicron, który wtedy szalał w Wielkiej Brytanii. Źródło podało wówczas:

Księżna najprawdopodobniej będzie świętować bez pośpiechu. I tak nie chciała niczego krzykliwego, to nie do końca jej styl, ale szczególnie w obecnej atmosferze wszystko prawdopodobnie zostanie ograniczone.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, PLOTEK EXCLUSIVEKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pierwszy raz w prywatnej sytuacji

Nie znane są jeszcze szczegóły podwójnego przyjęcia, które odbędzie się tego lata. Do podobnego królewskiego spotkania doszło w zamku Windsor w czerwcu 2000 r., kiedy to rodzina królewska spotkała się z okazji 18. urodzin księcia Williama, 50. urodzin księżniczki Anny, 70. urodzin księżniczki Małgorzaty i 40. urodzin Andrzeja. Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.