Entertainment

Krzysztof Jackowski przeraża w najnowszej wizji: “Zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu”


Krzysztof Jackowski z całą pewnością jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Profeta w swoich wizjach nie ogranicza się do konkretnych dziedzin. Jakiś czas temu rozprawiał bowiem o pogodzie na majówkę, a innym razem opowiadał o tym, czy matury w tym roku będą trudne.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczni maturzyści mogą odetchnąć z ulgą, bo wedle przepowiedni Jackowskiego egzamin dojrzałości w tym roku nie będzie taki trudny. Jasnowidz twierdzi bowiem, że uczniowie będą trochę inaczej potraktowani.

Wróżbita po raz kolejny wypowiedział się również o wojnie. W swojej stwierdził, że wszystko skomplikuje się w maju. Po raz kolejny podkreślił, że będzie on przełomowym miesiącem dla wojny w Ukrainie.

Profeta po raz kolejny przyznał, że w Polsce będzie ogłoszony “stan gotowości”. Przyznał, że wówczas obywatele będą mieć większe obowiązki…

Nie da się jednak ukryć, że wizje Jackowskiego nie zawsze się przyznają. Tegoroczni maturzyści nie powinni więc zawierzać najważniejszego dla siebie egzaminu wróżbicie. Warto jednak zrobić małą powtórkę materiału…

Zobacz też:

Matura 2022: Jasnowidz Jackowski miał sensacyjną wizję. Mówi, co się stanie! “Uczniowie będą inaczej potraktowani”

Krzysztof Jackowski wieszczy potworny chaos! Najgorsze rozpocznie się jesienią…

Jasnowidz Jackowski miał wizję przed samą majówką 2022. Ostrzega Polaków: “Będzie trwał tydzień”

Wielki pożar pod Moskwą. W akcji ponad 100 strażaków


pomponik.pl

Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.