Entertainment

Krzysztof i Maja Rutkowscy og³aszaj± w show Janachowskiej: Mamy córkê!


Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Do programu “Śluby Gwiazd” zostają zapraszani celebryci, aktorzy, osoby znane, aby opowiedzieć specjalistce od ślubów, Izabeli Janachowskiej, o tym wyjątkowym dniu. Gwiazdy zdradzają, jak wyglądały oświadczyny, proces przygotowań, a także dzielą się prywatnymi zdjęciami z zaślubin. Gośćmi najnowszego odcinka będzie Krzysztof Rutkowski wraz z żoną Mają. Ten odcinek z pewnością będzie pełen emocji. Właśnie opublikowano zwiastun, w którym małżonkowie dzielą się skrywaną tajemnicą.   

Zobacz wideo
Oni powiedzieli “tak” w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Krzysztof i Maja Rutkowscy mają półtoraroczną córkę?!

Maja i Krzysztof Rutkowscy po ośmiu latach związku wzięli ślub w sierpniu 2019 roku. Relacja pary budziła spore kontrowersje, ponieważ między ukochanymi jest 25 lat różnicy. To jednak nie stanęło im na drodze do szczęścia. Wspólnie idą przez życie prywatne oraz zawodowe. Maja również jest prywatnym detektywem, założyła z mężem firmę specjalizująca się w tej dziedzinie. Doczekali się syna Krzysztofa juniora, a także, jak właśnie się okazało, córki!

Mam, Iza, dla ciebie rodzinną bombę. Nikt o tym nie wie i pierwszy raz dam informację tutaj u ciebie i to udało nam się ukryć, że mamy córkę jeszcze – zakomunikowała światu Maja.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Krzysztof RutkowskiRutkowski ma dwie teorie, kto mógł podsłuchać Cichopek i Kurzajewskiego

W programie Izabeli Janachowskiej kobieta wyznała po raz pierwszy publicznie, że od półtora roku wychowuje z mężem również córkę. Tą wiadomością wprawiła prowadzącą w osłupienie. Zapewne nie tylko ją, my także jesteśmy w szoku. Sprytnie to ukrywali, ale co się dziwić, mówimy tutaj o zawodowych detektywach.

Maja Rutkowska jest niezwykle aktywna na Instagramie. Zarówno na firmowym profilu, jak i prywatnym. Na tym drugim chętnie dodaje rodzinne fotografie. Jednak są to głównie zdjęcia z mężem i synem. Do dziś nikt nie wiedział, że para powiększyła rodzinê. Jesteście w szoku? 

Kto wie, może zwiastun został wycięty w ten sposób, by podnieść oglądalność, a Rutkowscy mieli na myśli wspólny biznes lub czworonożnego przyjaciela. Tym razem to my zabawiliśmy się w detektywów i żadne zdjęcie Mai na Instagramie nie wskazuje na to, by jakiś czas temu była w ciąży. Więcej dowiemy się w wieczornym odcinku “Śluby Gwiazd” o 21:00 na antenie Polsat Cafe. Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.