Entertainment

Kate Middleton w koronkowej kreacji od Alexandra McQueena zadaje szyku na paradzie wojskowej (ZDJĘCIA)


Książę William i Kate Middleton aktualnie wywiązują się z oficjalnych obowiązków, odwiedzając kolejne kraje Morza Karaibskiego z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Po kilkudniowym pobycie w Belize, który w obliczu protestu lokalnych mieszkańców był szeroko komentowany w mediach, małżonkowie ruszyli na Jamajkę. Niestety tutaj również nie spotkali się z ciepłym przyjęciem.

Członkowie organizacji Advocates Community Jamaica wystosowali do księcia WilliamaKate Middleton specjalny listing otwarty, w którym opowiedzieli się za całkowitym odcięciem od rządów królowej Elżbieta. Ponadto zażądali oficjalnych przeprosin i reparacji za kolonializm. Mało tego, niedługo później księżna Cambridge została zlekceważona publicznie przez jamajską polityk.

Mimo drobnych nieprzyjemności William i Kate wciąż sumiennie wypełniają książęce obowiązki i korzystają z uroków pobytu na Jamajce. W czwartek małżonkowie wzięli udział w paradzie wojskowej, która odbyła się w stolicy kraju, Kingston. Małżonkowie zjawili się na uroczystym wydarzeniu zorganizowanym na cześć absolwentów programu szkolenia oficerów Karaibskiej Akademii Wojskowej, następnie zaś ruszyli w podróż land roverem, przy okazji pozdrawiając wszystkich zgromadzonych szerokimi uśmiechami. Co ciekawe, tym samym pojazdem przy okazji podróży na Jamajkę w 1953 roku poruszali się królowa Elżbieta II oraz książę Filip.

Zobacz także: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

Podczas parady książę i księżna Cambridge zaprezentowali odpowiednio eleganckie stylizacje. William tego dnia wystąpił w specjalnej, “tropikalnej” wersji munduru brytyjskiej kawalerii. Oprócz pełnego umundurowania wnuk królowej z dumą wyeksponował także wojskowe odznaczenia.

Księżna Kate, która podczas zagranicznego tournee nieustannie zachwyca stylizacjami, tym razem zdecydowała się na biały whole look. 40-latka wybrała koronkową sukienkę za kolano z przezroczystymi rękawami i paskiem w talii. Kreacja to dzieło jednego z ulubionych domów mody księżnej, Alexandra McQueena. Całość Kate uzupełniła prostymi szpilkami, kopertówką projektu Anyi Hindmarch oraz kapeluszem uwielbianego przez royalsów Phillipa Treacy’ego.

Okazuje się, że uroczysta parada to ostatnia z atrakcji, które czekają książęcą parę na Jamajce. Jeszcze tego popołudnia małżonkowie wyruszą na Bahamy, gdzie spotkają się z premierem Philipem Davisem.

Zobaczcie, jak książę William i Kate Middleton prezentowali się na wojskowej paradzie w stolicy Jamajki.

Piękna kobieta, udała się Angolom księżna.

Styl kolonialny. Nie jestem pewna, czy gospodarze byli zadowoleni.

Te ich drogie wyjazdy nic nie zmieniają i nic nowego nie wnoszą.

Na Ukrainie ludzie gina a tu usmiech od ucha do ucha i tysiac kreacji. Wstyd i tyle. Zero empatii.

Zadała szyku 😉 Ale nie jestem fanka tego kroju w połączeniu z koronkami. Wszystko razem wyglada jak na chrzest albo wesele w małym polskim miasteczku.

Najnowsze komentarze (23)

Mogli by wykorzystac swoje mozliwosci do pomocy Ukrainie a nie jezdza nie wiadomo po co (zwlaszcza tam, gdzie ich nie chca) i szczerza zeby. Wstyd.

Wszystkie te kreacje miała fajne na tym wyjezdzie

I znowu trucjecie o tej odpicowanej stewardessie. Czy my ich kolonią jesteśmy? Niech się chociaż nauczy dobierać ciuchy do sylwetki, bo wygląda jak kłoda w kondomie. Usilnie forsuje te ołówkowe kiecki, a figury zero i wiecznie otwarta paszcza. Zero klasy!

fałszywy uśmiech. Jaki trzeba miec tupet i być zadufanym w sobie żeby odwiedzać miejsca , w których nie jest się mile widzianym.

Kate sucha jak zawsze ale William🤐 zdziadział przeokrutnie. Przecież oni nie mają jeszcze 40tki…

Doskonała. Naprawdę klasa! Uwielbiam jej stylizacje i jak sama się prezentuje. Elegancką, mądra, wykształcona.

Coś durnego takie wizyty. Po co to komu??? Przyjadą, księżna przebierze się pięć razy, napstrykają im forek i tyle z tej imprezy. Głupota i zawracanie gitary.

ona wygląda przepięknie w każdej stylizacji

Jak celebrytka. Roznegliżowana i opięte wszystko. Łamie protokół i się nieładnie wdzięczy… Powinna być wg mnie bardziej powściągliwa. Tyle.

Przemyślenia

11 min. temu

W obecnych czasach, tak sobie myślę, ile kasy idzie na utrzymanie tych snobów – wyjazdy, drogie kreacje, to wszystko jest zupełnie niepotrzebne i bez znaczenia biorąc pod uwagę dramat jaki się dzieje za naszą wschodnią granicą….

Ta to nic tylko się stroi i uśmiecha.

Ona niczego nie dobrała, włożyła co jej kazali.Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.