Entertainment

Julia Wieniawa pokaza³a, jak± ma ³azienkê na Bali. Wow! Prysznic pod go³ym niebem


Bądź na bieżąco. Więcej o domach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Julia Wieniawa wybrała się na rajskie wakacje do Indonezji. Za cel podróży wybrała małą wyspę Bali. Swoje życie w tropikach ochoczo relacjonuje na Instagramie. Zdążyła już zrobić sobie tradycyjne tatuaże metodą handpoke, za które została szeroko skrytykowana, zaliczyła spotkanie z jaszczurką, nurkowanie w Oceanie Indyjskim, a także taniec na stole. Szalone chwile przeplatają się z relaksem i jogą. Ostatnio aktorka pokazała, gdzie się odpręża. Łazienka w rajskim domu jest cudowna.

Zobacz wideo
Julia Wieniawa tańczyła na stole

Julia Wieniawa pokazała łazienkę na Bali. Cudowna

Willa, w której zatrzymała się aktorka, w całości otoczona jest zielenią. Lokum miejscami jest bez zadaszenia, co tylko nadaje większego uroku. Jest to znakomita okazja, aby być non cease w otoczeniu z naturą. Na najnowszym InstaStories Wieniawa pokazała kolejne pomieszczenie z domu, w którym spędza wakacje. Łazienka wygląda jak w najlepszym spa.

W pomieszczeniu króluje biel, czerń, zieleń i bambus. Za jedną ze ścian służy kamienny, wysoki mur. Wykonując codzienną pielęgnację przy umywalce i lustrze, ma spektakularny widok na świat. Widać niebo oraz rośliny.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. @juliawieniawa

Jednak najlepszym elementem łazienki jest głęboka, wolnostojąca wanna. Razem z prysznicem znajdują się pod gołym niebem. Zakryta kamiennym murkiem, otoczona zielenią. Na pod³odze oprócz tradycyjnych kafelek są także równo usypane kamienie. Kąpiele z widokiem na gwiazdy muszą być nie lada przeżyciem. Gorzej, jeżeli akurat spadnie deszcz, co na Bali jest nieuniknione.

Julia WieniawaJulia Wieniawa Fot. @juliawieniawa

Podoba wam się taka łazienka?

Julia WieniawaJulia Wieniawa relacjonuje z luksusowych wakacji na Bali, że śni o wojnie

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.plSupply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.