Entertainment

Elżbieta Zapendowska nie dogaduje się z córką? „Ja sobie to wyrzucam”


Elę Zapendowską bez ogródek nazwać można kobietą sukcesu. Specjalistka od muzyki zdołała zapisać się w polskim show-biznesie za sprawą rozległej wiedzy branżowej, jak również rzetelnych opinii, które niekiedy nie zostawiały suchej nitki na artystach – tych, u których po talencie wokalnym nie było śladu. Okazuje się, że sława miała wysoką cenę w opinii Eli. Zapendowska w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim otworzyła się na temat relacji z córką. Nie miała jednak do powiedzenia nic dobrego?

Kobieta przyznała również, że praca zniekształciła jej spojrzenie na własne życie. Wieczne kombinowanie i walka ze stresem odcisnęły piętno na psychice krytyczki. Jak sama przyznała, “zobojętniała na własne życie”.

Warto zauważyć, że córka Elżbiety Zapendowskiej ma obecnie 47 lat. 

Elżbieta Zapendowska słynie z rzetelnych i często również ostrych opinii dot. umiejętności wokalnych pretendentów na gwiazdy muzycznej estrady. 75-latka jest krytyczką muzyczną, specjalistką od emisji głosu i osobowością telewizyjną. Swoją wiedzą wykazała się w “Idolu”, “Jak oni śpiewają” oraz “Must Be The Music. Tylko muzyka”, w których zasiadała za jurorskim stołem.

W życiu miłosnym nie zawsze układało się Eli, Zapendowska rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, z którym ma córkę Olgę. Jej życiowym partnerem jest obecnie Andrzej Kruk.

Zobacz też:

Oto najpiękniejsze pary na gali MET! Nowożeńcy Beckham i Peltz olśniewali, a Joe Jonas nie odrywał wzroku od ciężarnej Sophie Turner

Met Gala 2022: Blake Full of life i Ryan Reynolds niczym para królewska! Chyba nikt ich nie przebije…

Maffashion na wiosennym spacerze z synem. “Ale słodziak”

Wielki pożar pod Moskwą. W akcji ponad 100 strażakówSupply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.