Entertainment

Doda z uszami krliczka prezentuje wielkanocn choink! “Rozpoczynam nowy trend”


Więcej informacji z życia gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Dorota Rabczewska to jedna z najbardziej barwnych i przebojowych polskich gwiazd. Artystka jest też wyjątkowo zapracowana. W końcu cały czas wydaje nowe single, jej movie “Dziewczyny z Dubaju” właśnie ukazał się na DVD, poza tym często udziela wywiadów, bryluje na ściankach i odwiedza rodziców. Wychodzi na to, że Doda nie miała jeszcze czasu, by rozebrać swoją bożonarodzeniową choinkę, ale i na to znalazła sposób. Jak zwykle oryginalny.

Zobacz wideo
Doda stanęła w obronie Willa Smitha

Doda: Rozpoczynam nowy development. Wielkanocna choinka.

Doda na swój Instagram wrzuciła movie, na którym możemy zobaczyć, jak jej choinka zmienia swoje ozdoby z bożonarodzeniowych na wielkanocne. 

Kiedy tak jak ja uzmysłowicie sobie, że wasza choinka od czterech miesięcy wciąż stoi i nic nie wskazuje na to, że ktokolwiek ją zeskładuje (bo przecież nie wy), to zróbcie z tego atut! Rozpoczynam nowy development. Wielkanocna choinka. Alleluja.

Doda w kusej stylizacji. Fan ocenił jej wygląd, a artystka dosadnie mu odpowiedziałaDoda w kusej stylizacji. Fan ocenił jej wygląd, a artystka mu odpowiedziała

Gwiazda postanowiła też zapozować przed swoją odświeżoną choinką niczym świąteczny króliczek. Fani byli zachwyceni pomysłem Dody i drzewkiem przyozdobionym wielkimi pisankami. Pod postem pojawiło się mnóstwo zachwytów i komplementów. 

Ej, ja też taką chcę!

Ślicznie!

Piękna ta choinka.

Komentarze pod postem DodyKomentarze pod postem Dody Fot. Display Instagram.com/dodaqueen

Jak oceniacie najnowszy pomysł Doroty? Też zdecydowalibyście się na takie rozwiązanie podczas przyszłorocznych Świąt Wielkiej Nocy? 

Warto dodać, że piosenkarka wypuściła ostatnio nowy singiel nagrany wraz z Marią Sadowską. Fragment piosenki “Girls to buy” znalazł się wcześniej w filmie “Dziewczyny z Dubaju”. Teraz możemy posłuchać już całości. 

Doda popiera zachowanie Willa Smitha: Rodzina, jej honor i godność jest najważniejszaDoda stanęła w obronie Willa Smitha. “Rodzina, jej honor i godność jest najważniejsza”

Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.