Entertainment

Choroba Królikowskiego została specjalnie dograna? Zaskakujące, co odkryli!


Antek Królikowskirozgrzał niedawno media do czerwoności! Najpierw wdał się w wielką awanturę ze swoim teściem, podczas której to nawet miały paść strzały. Później jeden z portali donosił, że Antek zdradził ciężarną jeszcze wtedy żonę z jej sąsiadką.

Tabloidom udało się nawet ustalić, że aktor zamieszkał ze swoją nową ukochaną w bliskim sąsiedztwie Opozdy. Królikowski przemilczał jednak całą sprawę i przyznał, że gdy nadejdzie czas – przedstawi swoją własną wersję zdarzeń.

Nie był to jednak koniec skandali. Królikowski nieoczekiwanie poinformował, że został włodarzem nowej patogali Royal Division. Gdy mogło się wydawać, że nie mógł już upaść niżej – wszyscy byli w błędzie.

Okazało się bowiem, że pojedynkiem wieczoru ma być starcie sobowtórów prezydenta Zełenskiego i Putina. Szybko ogłoszono, że to tylko prowokacja, ale niesmak pozostał. W dzisiejszych czasach wszelkie tego typu akcje nie powinny mieć miejsca.

Antek przeprosił za swoje zachowanie i zapowiedział, że na jakiś czas wycofuje się z show-biznesu. Przyznał wówczas, że musi zadbać o swoje zdrowie, bo “ma dla kogo żyć”. Niedługo potem paparazzi sfotografowali go na wizycie w jednym z warszawskich szpitali.

Królikowski jest bohaterem emitowanego właśnie na TVN programu “Przez Atlantyk”. Present było kręcone w listopadzie, więc niefortunnie dla Antka i Joanny, wciąż pojawiają się w programie zapewnienie miłości Królikowskiego do żony i inne wzruszające wyznania.

W minionym odcinku Antek wyznał nieoczekiwanie, że cierpi na poważną, nieuleczalną chorobę. Mowa o stwardnieniu rozsianym.

Po emisji odcinka pojawiło się jednak wiele pytań, czy fragment o chorobie nie został dograny po aferach z Królikowskim i nie jest pokrętną próbą ratowania jego zszarganego wizerunku. W materiale widać było bowiem odwiedzającego dziadków Królikowskiego.

Pudelek dotarł do osoby pracującej przy produkcji programu. Według ich ustaleń fragment ten faktycznie został dograny już po tym, jak syn Królikowskiego przyszedł na świat.

Jak myślicie, czy to faktycznie PR-owa zagrywka? Czy może niefortunny zbieg okoliczności?

Zobacz też:

Antek Królikowski nieuleczalnie chory. Wyznał, że lekarze postawili już diagnozę, to stwardnienie rozsiane

Mama Królikowskiego bezwarunkowo go wspiera. „Przepłyniesz nie tylko Atlantyk” 

Pomagajmy Ukrainie – Ty też możesz pomóc!Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.