Entertainment

Bestsellery Empiku: Sanah w prześwitującej sukience z gorsetem!


Sanah jest jedną z najbardziej lubianych polskich wokalistek młodego pokolenia. Jej piosenki słuchają jednak nie tylko jej rówieśnicy, ale także nastolatkowie oraz osoby starsze.

Piosenkarka sporo też koncertuje, a sale podczas jej występów zawsze są wypełnione po brzegi. Jej największy hit – “Ten Stan”, często można usłyszeć w rozgłośniach radiowych. Zagorzali fani jednak z pewnością znają większość lub nawet wszystkie teksty jej piosenek.

Sanah można było podziwiać na rozmaitych festiwalach muzycznych. Teraz z kolei pojawiła się na gali Bestsellery Empiku. Zresztą nie bez powodu. To właśnie w jej ręce trafiła statuetka w kategorii “Muzyka Pop&Rock”, którą wręczył jej Artur Rojek.

Sanah zaprezentowała się także na scenie, wykonując utwór “Kolońska i szlugi”.

To, co zwracało uwagę, to jej strój. Wokalistka na koncertach oraz imprezach branżowych najczęściej pojawia się w zwiewnych sukienkach, które podkreślają jej kobiecość.

Tym razem również miała na sobie kreację i to nie byle jaką! Sanah postawiła tego wieczoru na tiulową sukienkę prawie do kostek, ze złotymi wstawkami. U góry uwagę przykuwał gorset, który był połączony z całkowicie przezroczystą siateczką. Tym samym, choć gwiazda miała sukienkę z długimi rękawami, to odkryła sporą część dekoltu.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Sanah od najmłodszych lat obcowała z muzyką. Gdy miała cztery lata, rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a kilka lat później na fortepianie. Uczęszczała do szkoły muzycznej, a w 2019 roku obroniła pracę licencjacką w klasie skrzypiec na Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie. Dwa lata później została magistrem w zakresie instrumentalistyki.

Jej kariera tak naprawdę zaczęła się od zamieszczania w serwisie YouTube autorskich nagrań, ale dopiero kilka lat później podpisała swój pierwszy kontrakt fonograficzny. Dziś jest jedną z najbardziej znanych polskich wokalistek.

Zobacz też:

Izabela Janachowska mogłaby już w ogóle nie pracować. Mąż zadbał o jej przyszłość i… majątek!

Janachowska radzi, jak przygotować się do spowiedzi przed ślubem!

Justyna Żyła przegrała proces z Marceliną Ziętek. Grzywnę zapłacił skoczek

WHO ostrzega przed nową falą Omikronu. Zagrożona Wschodnia Europę

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.