Entertainment

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o swoim wulgarnym wpisie i imigrantach


Kurdej-Szatan zyskała popularność dzięki reklamom sieci Play. Wszyscy kojarzyli ją jako uśmiechniętą i wesołą blondynkę. Aktorka szybko trafiła do świata show-biznesu i dostała angaż w kultowym, polskim serialu “M jak miłość”. Jej kariera ruszyła na dobre, gdy trafiła pod skrzydła TVP. Niestety, jeden błąd zaważył na zatrudnieniu gwiazdy, która w jednej chwili straciła wszystko. Musiała przystąpić do żmudnego procesu odbudowy mocno nadszarpniętego wizerunku. 

Burzę w internecie wywołał post Basi, w którym podzieliła się z fanami swoimi refleksjami na temat traktowania imigrantów z Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu koczujących przy granicy Polski z Białorusią. Aktorka skrytykowała wówczas w wulgarnych słowach postępowanie Straży Granicznej, zapoczątkowując w ten sposób ogromną falę nienawiści. Jej wypowiedział spotkała się z ostrą krytyką. Stacja, w której do tej pory brylowała Kurdej-Szatan w odwecie za “karygodne” zachowanie zerwała kontrakty z gwiazdą. Chociaż aktorka dwukrotnie przepraszała za swoje nieprzyzwoite słowa, hejt trafiał w nią z każdej strony.

Los przyniósł Kurdej-Szatan nową pracę, a większa część fanów wybaczyła aktorce jej jednorazowy wybryk. Z czasem aktorka zdołała na nowo poukładać swoje życie. Z całej sytuacji wyciągnęła jednak ważne wnioski, o których opowiedziała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. 

Aktorka podkreśla, że przewartościowała swoje życie i w tym roku chce się skupić na rzeczach najważniejszych dla niej. Co będzie robiła?

Barbara Kurdej-Szatan to nie tylko gwiazda Playa, ale także prezenterka telewizyjna i aktorka znana m.in. z takich filmów jak: “Dzień dobry, kocham cię!”, “Narzeczony na niby” czy “Wkręceni 2”. Aktorka jest żoną Rafała Szatana, z którym ma dwójkę dzieci. Prowadząca program “Projekt Cupid” aktywnie udziela się na Instagramie pod nazwą @kurdejszatan.

Zobacz też:

Edyta Górniak pokazała swoją wielką miłość! Nie ma już wątpliwości!

Karolina Korwin-Piotrowska opowiada o zawodzie dziennikarza. “Musiałam być w pracy, gdy mój tata umierał”  

Partnerka Bieniuka pokazała ich wspólne zdjęcia

Krótsza izolacja domowa dla zakażonych. Tydzień zamiast 10 dni

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.