Sports

Arka Gdynia powraca na esportową scenę! Drużyna CS:GO ponownie w arsenale polskiego klubu

Arka Gdynia to znany każdemu Polakowi klub sportowy. Nie mniej jednak mało kto wie, że pod tym szyldem nie kryje się jedynie drużyna piłkarska występująca w naszej rodzimej I lidze. Organizacja postanowiła właśnie powrócić na scenę esportową wraz z drużyną Counter-Strike: World Offensive. Zobaczcie, kto będzie reprezentował klub przed monitorem.

Spis treści

Morski Związkowy Klub Sportowy Arka Gdynia to polska drużyna piłkarska grająca w pierwszej lidze. Choć nazwa ta znana jest przede wszystkim fanom futbolu, klub miał już swój epizod na scenie CS:GO oraz posiada aktywną drużynę chociażby w grze FIFA 22.

Choć na wirtualnym boisku piłkarskim Arkowicze radzą sobie świetnie, dywizja CS:GO została na pewien czas rozwiązana. Nie udało im się osiągnąć szczególnie imponujących wyników. Przewyższyć swoich poprzedników spróbuje teraz inny zespół, który już od jakiegoś czasu prowadził aktywne poszukiwania organizacji pod której szyldem mógłby występować.

Organizacja podjęła współpracę z istniejącą już ekipą Sioguns Esports i to ich skład będzie występować na wirtualnym ringu CS:GO. Mimo zapewnienia sobie miejsca w ramach Polskiej Ligi Esportowej chłopaki nie mogli znaleźć sponsora tytularnego aż do teraz.





Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.