Entertainment

Antoni Królikowski wolał mecz od opieki nad synem. „Zróbmy im potop!”


Kiedy świat obiegła informacja o rozstaniu jednej z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu nikt nie mógł uwierzyć w jej prawdziwość. Tym bardziej, że wszystko wyszło na jaw w dwa dni po przełomowym momencie w małżeństwie Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy – narodzinach ich synka Vincenta. Przyczyną rozpadu związku była zdrada aktora, który w trakcie ciąży Joanny, kiedy ona leżała z bólami w domu, wdał się w bliską relację z jej sąsiadką prawniczką Izabellą, dla której ostatecznie porzucił żonę.

Teraz Antonii układa sobie życie z ukochaną prawniczką. Zmienili lokum, jednak mieszkają jedynie kilka minut piechotą od mieszkania Opozdy. Antek od czasu do czasu odwiedza syna, jednak ojcostwem aż tak się nie przejmuje.

Od kilku dni Joanna Opozda przeżywała dramatyczne chwile, bo Vincent, jej synek, poważnie zachorował. Gwiazda poinformowała o tym zdarzeniu na Instagramie, mówiąc, że razem z maluszkiem są w szpitalu. Gwiazda nie szczędziła również uwag polskiej służbie zdrowia, narzekając na brak miejsca do spania dla matek i sugerując, że “spędziła noc na podłodze”. Królikowski nie przejął się bardzo kłopotami syna. Był widziany pod szpitalem, ale zaraz potem wrócił do swojego rozrywkowego trybu życia i pojechał na mecz Polska-Szwecja, odbywający się w Chorzowie.

Całe wydarzenie relacjonował w mediach społecznościowych.

Dobrze zrobił?

Zobacz też:

Mecz Polska-Szwecja. Anna Lewandowska zadała szyku. Rozenek za to w dresie! Szczęsna dziękuje mężowi!

Alec Baldwin i Hilaria Baldwin spodziewają się 7. dziecka: “kolejny Baldwinito tej jesieni”

Sarah Jessica Parker zachwyciła stylizacją! Trudno oderwać wzrok

Rosyjskie wojska przegrupowują się. “Mogą skupić się na nowym kierunku”


pomponik.pl


Supply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.