Entertainment

Amber Heard oszukała fundacje? Prawda wyszła na jaw


36-letnia gwiazda Aquamana po uzyskaniu prawnej separacji od Johnny’ego Deppa (w 2016 roku) ogłosiła, że ​​​​przekaże 7 milionów dolarów, które otrzymała w swojej ugodzie rozwodowej, dwóm organizacjom charytatywnym. Heard obiecała wówczas, że połowę pieniędzy wpłaci na konto Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich (ACLU) na wsparcie pracy w “walce z przemocą wobec kobiet”, a pozostałe 3,5 miliona dolarów trafi na konto Szpitala Dziecięcego w Los Angeles. Niestety, kobieta nie dotrzymała danego słowa.

Terence Dougherty, dyrektor operacyjny i radca prawny ACLU, zeznawał w procesie Deppa i Heard w czwartek, mówiąc w sądzie, że obiecana organizacji darowizna nie została jeszcze w pełni wypłacona. Dougherty zaznaczył, że do tej pory tylko 1,3 miliona dolarów zostało zapłacone przez Heard lub w jej imieniu.

Niestety, to nie koniec tej historii. Okazuje się, że ze wspomnianej kwoty 1,3 mln jedynie 350 tys. dolarów pochodziło z konta Heard. 100 000 dolarów zapłacił Depp, a kolejne 350 000 pochodziło z funduszu Constancy.

Kolejna płatność w wysokości pół miliona dolarów pochodziła z konta w firmie inwestycyjnej Vanguard, o której Dougherty powiedział, że “wierzył, że to fundusz założony przez Elona Muska”.

Mężczyzna zapytany przez jednego z prawników Deppa, czy były prowadzone jakiekolwiek rozmowy z Muskiem na ten temat, Dougherty przyznał, że tak. Dodał również, że istnieją dokumenty i e-maile, które przedstawili prawnikom w sprawie dotyczącej niezapłaconej darowizny Heard. Przedstawiciel Amerykańskiego Związku Swobód Obywatelskich zeznał także, że na podstawie e-maili przesłanych przez Muska, organizacja wywnioskowała, że darowizna Heard w wysokości 3,5 miliona dolarów zostanie przekazana w ciągu 10 lat. Ostatnia darowizna kobiety w wysokości 350 tys. dol. wpłynęła na konto ACLU w grudniu 2018 roku. Od tamtej pory Amber nie podarowała im ani grosza.

Sąd usłyszał, że Musk odegrał kluczową rolę w ustalaniu darowizn Heard na rzecz ACLU, częściowo dlatego, że sam chętnie wpłacał je wcześniej.

Zobacz też:

Fryderyki 2022: Poważny wypadek na scenie. Gwiazdor T.Love trafił do szpitala! “Rokowania są dobre”

Cichopek i Hakiel: check małżeński ujawnił wszystko. Odpowiedzi zaskoczą nawet ich znajomych

Rating najseksowniejszych gwiazd po pięćdziesiątce. One znalazły się na podium

Ranny, pojmany Brytyjczyk w rosyjskiej telewizjiSupply hyperlink

Leave a Reply

Your email address will not be published.